O mně

Ahoj, jmenuji se Betka a jsem blázen do cestování, které mě chytlo už jako malou holku. První cestu jsem za doprovodu rodičů podnikla jako pětiletá, kdy jsem poprvé navštívila rodnou zemi své babičky – Maďarsko a zřejmě už tehdy ve mně dřímala cestovatelská duše. K tomu jsem ve škole propadla zeměpisu a říkala si téměř u každé země „tam chci“ :) . Svou roli sehrál i další oblíbený předmět – dějepis. Pokud mě některá místa nezaujala svou přírodou, tak rozhodně svou historií. A do toho se živím psaním. Bylo tedy jen otázkou času, kdy se chopím klávesnice a začnu o svých cestách psát. A tak se zrodil můj blog.

Spolupráce

Jak už jsem zmínila, jsem psavec. Pokud potřebuješ napsat článek nebo recenzi, ráda se s tebou domluvím na spolupráci. Samozřejmostí je pořízení kvalitních fotek. A pozor nemusí se jednat jen o téma cestování. Pokud máš zájem, napiš mi prosím na sirkovaa@seznam.cz.

Ahoj, vítám Tě na svém blogu zasvěcenému cestování. Poznávání jiných krajin a kultur je pro mě celoživotním koníčkem. Najdete tady mé vlastní cestopisy, tipy a triky a postřehy. Vydejte se za hranice všedních dnů spolu se mnou. Nebudete litovat! :) 

 

© Copyright 2019 - Betekr.com. All Rights Reserved.

  • White Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now